ZOSTAŃ WYSTAWCĄ

12-13 PAŹDZIERNIKA, AMBER EXPO

Zostań wystawcą na XI Edycji Targów Motoryzacyjnych 3TM!

Masz Food Truck i chcesz się podzielić dobrym jedzeniem? Zgłoś się do nas!

Wyślij zapytanie na biuro@3tm.com.pl z dopiskiem – Food Truck 3TM, a prześlemy warunki współpracy.

Targi Motoryzacyjne 3TM to świetna okazja, aby pokazać swoje najlepsze pojazdy i usługi w wyjątkowej oprawie, porozmawiać z pasjonatami i poznać potencjalnych klientów.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez MEDIUM Magdalena Stybor moich danych osobowych ujawnionych w niniejszym formularzu w celu umożliwienia udziału w Targach Motoryzacyjnych 3TM.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez MEDIUM Magdalena Stybor moich danych osobowych ujawnionych w niniejszym formularzu w celach marketingowych, w tym:

 

Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną informacji handlowych w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną, pochodzących od MEDIUM Magdalena Stybor.

Wyrażam zgodę na używanie przez MEDIUM Magdalena Stybor telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących dla celów marketingu bezpośredniego w rozumieniu art. 172 ustawy z dnia 16 lipca 2014 r. – Prawo telekomunikacyjne.

Administratorem Danych jest MEDIUM Magdalena Stybor, 

ul. Bitwy Oliwskiej 14/57, 80-339 Gdańsk. Państwa dane osobowe będą przetwarzane w celu umożliwienia uczestnictwa w wydarzeniu, a także w celach wskazanych w treści wyrażonych zgód. Dane nie będą udostępniane innym odbiorcom danych w rozumieniu art. 7 pkt 6 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych. Podanie danych oznaczonych jako obligatoryjne jest dobrowolne, jednakże niezbędne dla umożliwienia uczestnictwa w wydarzeniu. Osobie, której dane dotyczą przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. W celu zmiany bądź usunięcia danych  prosimy o kontakt pod adresem: biuro@3tm.com.pl

1/4

Dziękujemy! Wiadomość wysłana.