ZOSTAŃ WYSTAWCĄ

12-13 PAŹDZIERNIKA, AMBER EXPO

Zostań wystawcą na XI Edycji Targów Motoryzacyjnych 3TM!

Masz Food Truck i chcesz się podzielić dobrym jedzeniem? Zgłoś się do nas!

Wyślij zapytanie na biuro@3tm.com.pl z dopiskiem – Food Truck 3TM, a prześlemy warunki współpracy.

Targi Motoryzacyjne 3TM to świetna okazja, aby pokazać swoje najlepsze pojazdy i usługi w wyjątkowej oprawie, porozmawiać z pasjonatami i poznać potencjalnych klientów.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez MEDIUM Magdalena Stybor moich danych osobowych ujawnionych w niniejszym formularzu w celu umożliwienia udziału w Targach Motoryzacyjnych 3TM.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez MEDIUM Magdalena Stybor moich danych osobowych ujawnionych w niniejszym formularzu w celach marketingowych, w tym:

 

Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną informacji handlowych w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną, pochodzących od MEDIUM Magdalena Stybor.

Wyrażam zgodę na używanie przez MEDIUM Magdalena Stybor telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących dla celów marketingu bezpośredniego w rozumieniu art. 172 ustawy z dnia 16 lipca 2014 r. – Prawo telekomunikacyjne.

Administratorem Danych jest MEDIUM Magdalena Stybor, 

ul. Bitwy Oliwskiej 14/57, 80-339 Gdańsk. Państwa dane osobowe będą przetwarzane w celu umożliwienia uczestnictwa w wydarzeniu, a także w celach wskazanych w treści wyrażonych zgód. Dane nie będą udostępniane innym odbiorcom danych w rozumieniu art. 7 pkt 6 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych. Podanie danych oznaczonych jako obligatoryjne jest dobrowolne, jednakże niezbędne dla umożliwienia uczestnictwa w wydarzeniu. Osobie, której dane dotyczą przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. W celu zmiany bądź usunięcia danych  prosimy o kontakt pod adresem: biuro@3tm.com.pl

press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
1/4

Dziękujemy! Wiadomość wysłana.